Deweloper w Krakowie

gama-m logo

JAKO INWESTOR, GAMA-M TWORZY MARKĘ KOJARZONĄ Z RZETELNOŚCIĄ ORAZ PONADSTANDARDOWĄ OFERTĄ. PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIA ZESPOŁU GWARANTUJĄ SPOKOJNE OCZEKIWANIE NA DZIEŃ PRZEPROWADZKI DO NOWEGO MIESZKANIA.

ikona

Jesteśmy firmą z długą tradycją i wysokimi kompetencjami działającą na rynku budowlanym.
Od początku działalności celem firmy Gama-M jest tworzenie bezpiecznej, nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni mieszkaniowej.

Lata praktyki, podczas których stosując coraz nowsze technologie i zyskując coraz większą renomę na rynku budowlanym pozwoliły firmie dynamicznie się rozwinąć stając się jedną z największych spółek budowlanych na krakowskim rynku. 

ikona

W efekcie, w 2004 roku rozszerzyliśmy obszar działalności budowlanej o sektor deweloperski. Od tego czasu firma sukcesywnie rozwija się w kierunku budowy mieszkań, przygotowując kolejne inwestycje. Łączymy nowoczesność i twórcze doświadczenia!

GAMA – M realizuje własne, kompleksowe inwestycje w branży budownictwa mieszkaniowego. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszych projektach odnaleźli Państwo wszystko to, co dla Was najważniejsze – spokój, design i funkcjonalność.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.gama-m.pl, na której poznają Państwo wszystkie nasze wcześniejsze inwestycje.

Gama – M sp z o.o. spółka komandytowa
ul. M. Słoneckiego 5a/2
31-417 Kraków
+48 12 680 46 25
NIP: 678 311 99 20
REGON: 121351094